Якщо Ви зайшли до нас на цю сторінку сайту, значить Ви хочете щось змінити в своєму житті на краще, а кар’єра в цьому питанні займає  далеко не останнє місце.  Сьогодні для Вас відкриті такі вакансії:

 

Опис вакансії

 

Увага!

  1. Якщо вакансія Вас зацікавила, надішліть нам своє Резюме (дати посилання  на Контакти) і зателефонуйте.
  2. Якщо вакансії закриті або вакансії не збігаються з Вашими  потребами, не впадайте у відчай – надішліть нам своє Резюме, воно буде  обов’язково нами прочитано, і по ньому буде прийнято рішення.

 

Ми відкриті для спілкування з Вами і поважаємо кожного, хто хотів би з нами обговорити питання про своє працевлаштування.

 

Пропонуємо Вашій увазі коротку довідку про нас:
Інститут розташований в центральній частині міста з добре розвиненою транспортною інфраструктурою. Поруч знаходиться унікальний, один з найбільш красивих парків в Україні і в Європі – Центральний парк культури і відпочинку Харкова, відомий як парк Горького.
Чисельність персоналу на підприємстві – близько 80 осіб.
При прийомі на роботу дотримуються вимоги КЗпП України.
Ми зберігаємо традиції, що сприяють згуртуванню колективу, зміцненню корпоративного духу, приділяємо увагу вдосконаленню і навчання персоналу, всіляко працюємо по розширенню і поліпшенню «соціального пакету ».
Для підвищення професійного рівня працівників використовуються різні види навчання: курси підвищення кваліфікації, участь у семінарах, конференціях, проведення технічного навчання.
Є можливість для проходження виробничої та переддипломної практики студентів з профільних для нас спеціальностями.
Для соціальної підтримки працівників підприємства сформований «соціальний пакет »з надання додаткових порівняно з законодавством Україна соціальних послуг і пільг. В «соціальний пакет» входять:

  • Додаткові вихідні дні для окремих категорій працівників;
  • Матеріальна допомога на соціально-побутові потреби в зв’язку з сімейними обставинами і т.д .;
  • Корпоративний сотовий зв’язок;
  • Одноразова винагорода за багаторічну і сумлінну працю в зв’язку з ювілейними датами, а також при звільненні у зв’язку з виходом на пенсію;
  • Організація екскурсій, спортивних і культурно-масових заходів, подарунки до свят.

На території інституту розташований сучасний тренажерно-спортивний комплекс, безкоштовний для відвідування працівниками інституту.
При підприємстві діє первинна профспілкова організація (ППО), яка входить до складу Профспілки авіабудівників України (ПАУ), м. Київ.

ППО ПАУ в своїх рядах об’єднує близько 70 членів.
Фотогалерею, фоторепортажі про культурно-масових заходах можна подивитися тут.